Dortová svíčka ze včelího vosku - motaná 0,8/21

Dortová svíčka ze včelího vosku - motaná 0,8/21 (2)
  • Dortová svíčka ze včelího vosku - motaná 0,8/21 (2)
  • Dortová svíčka ze včelího vosku - motaná 0,8/21 (1)
novinka top produkt

Dortová svíčka ze včelího vosku je ručně vyrábená z voskových mezistěn v naší Dílně Stázinka. Vosk nám daly naše včelky lítající si po brdských lesích. Díky ruční práci je každý kus originál a může dojít v rozměru k drobné… Více informací

 Skladem > 5 ks
25
ks
Výrobce:
Dílna Stázinka (CZ)
Katalogové číslo:
DP-S-6
Záruka:
uvedena na obalu
Přidat k porovnání

cesky_vyrobek.svgdilna_stazinka.svgrucni_vyroba.svgDortová svíčka ze včelího vosku je ručně vyrábená z voskových mezistěn v naší Dílně Stázinka. Vosk nám daly naše včelky lítající si po brdských lesích. Díky ruční práci je každý kus originál a může dojít v rozměru k drobné odchylce +/- 2 mm.  Dortovým svíčkám necháváme delší knoty, aby při přenášení dortu tak snadno nezhasly. Svíčky z včelího vosku krásně přirozeně voní. Dle apiterapie má vdechování spalovaného včelího vosku příznivý vliv na naše soustředění, vnitřní zklidnění se.

Délka svíčky: 21 cm

Průměr svíčky: 0,8 cm

Složení: včelí vosk, knot ze 100% bavlny

Doporučené skladování: v suchu a chladu

Péče o svíčky: Svíčky si můžete schovat a použít na další oslavu s dortem:-) Stačí zakrátit nožem opálený vosk, zastřihnout knot. Pokud budete svíčku déle skladovat, může se vám přihodit, že zesvětlá ("jakoby vybledne") nebo se na jejím povrchu objeví struktura, jako by na ní spadlo pár zrnek mouky. Pokud se vám toto stane, pravděpodobně neměla svíčka zcela vhodné dlouhodobé skladování a vosk přirozeně na okolní podmínky reaguje. Popsané změny jsou přirozenou reakcí vosku a lze je rychle a snadno vrátit do původního stavu tím, že je zahřejete teplotou max kolem 30oC - např. fénem, na chvíli vložit do chladnoucí trouby, atd.

Baleno: bez obalu

Parametry

délka: 21 cm

průměr: 3 cm

Dortová svíčka ze včelího vosku - motaná 0,8/21 (1)

Uživatelská recenze produktu Dortová svíčka ze včelího vosku - motaná 0,8/21

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů