Látkové dárkové pytlíky FRODO - více variant vánoční - barevné stromečky - vel. A (š18cm-d25cm)

Látkové dárkové pytlíky FRODO - více variant (2)
vánoční

Látkové dárkové pytlíky FRODO jsou jedním z kousků naší Dílny Stázinka. Jsou dvojvrstvé a použité materiály jsou výhradně ze 100% bavlny. Pokud přemýšlíte o udržitelnosti a snažíte se minimalizovat vyprodukovaný odpad,… Více informací

 Skladem 1 ks
160
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
Dílna Stázinka (CZ)
Katalogové číslo:
UD-LDO-FRODO-3-1
Záruka:
uvedena na obalu
Přidat k porovnání
ks

Látkové dárkové pytlíky FRODO jsou jedním z kousků naší Dílny Stázinka. Jsou dvojvrstvé a použité materiály jsou výhradně ze 100% bavlny. Pokud přemýšlíte o udržitelnosti a snažíte se minimalizovat vyprodukovaný odpad, určitě jste se někdy zamysleli nad tím, kolik odpadu mnohdy vznikne kolem jednoho dárku. Látkové dárkové obaly jsou takovou vlajkovou lodí naší dílny a snažíme se jimi nabídnout alternativu k běžně dostupným dárkovým obalům.

Pořizovací náklady jsou samozřejmě vyšší, ale také je výrazně vyšší životnost. Jedna papírová dárková taška o rozměru 18 x 23 cm stojí nejméně 25 Kč, chceteli nějakou "designovku" jste cca na 40 Kč. Pokud budete s papírovou taškou zacházet jemně, můžete ji ještě schovat a poslat s dalším dárkem dál, ale obvykle vydrží maximálně jedno přeposlání. Oproti tomu látkové dárkové obaly mohou kolovat roky a dají vašemu dárku přidanou hodnotu.

Látkové dárkové obaly z naší dílny mají papírovou vizitku, do které se může zaznamenávat, kdo a kdy dal komu dárek. Čili taková kronika obdarovaných daného látkového obalu.

Látkové dárkové pytlíky FRODO nabízíme ve dvou velikostech:

  • velikost A: rozměr uzavřeného pytlíku š 18 cm x v 22 - 25 cm (vejde se do něj předmět o rozměru A5) (Výšku u tohoto typu uvádíme v rozptylu 22 - 25 cm a to z důvodu prostřihu látky a její nejlepší využitelnosti. U konkrétní varianty je vždy potvrzen přesný rozměr.)
  • velikost B: rozměr uzavřeného pytlíku š 25 cm x v 37 cm (vejde se do něj předmět o rozměru A4)

Složení: látka 100% bavlna, šňůrka 100% bavlna, dřevěný knoflík lakovaný

Doporučená údržba:

30_podtrzeno.jpg Nesusit_v_susicce.jpg

Baleno: bez obalu

Uživatelská recenze produktu Látkové dárkové pytlíky FRODO - více variant vánoční - barevné stromečky - vel. A (š18cm-d25cm)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů