odstraňovač skvrn Jelen

odstraňovač skvrn Jelen (1)

Účinný odstraňovač skvrn. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle. Používejte výhradně na oděvy, které nevyžadují chemické čištění. Chraňte všechny kovové části oděvů, knoflíky, zipy i nýtky. Více informací

 Skladem 2 ks
79
ks
Výrobce:
Jelen (CZ)
Katalogové číslo:
U-CP-2
Záruka:
uvedena na obalu
Přidat k porovnání

Jelen na Fleky - Odstraňovač skvrn

Účinný odstraňovač skvrn. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle. Používejte výhradně na oděvy, které nevyžadují chemické čištění. Chraňte všechny kovové části oděvů, knoflíky, zipy i nýtky.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.

  • PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla
  • PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
  • PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

Baleno: plastový obal

Stázinky reference: Vzhledem k tomu, že jsme věčně upatlaná domácnost, tak se bez podobného pomocníka neobejdeme. S tímto odstaňovačem skrvn max spokojenost.

Uživatelská recenze produktu odstraňovač skvrn Jelen

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů