Pedikový věnec plný - více variant průměr 8cm (6cm/8cm)

Pedikový věnec proplétaný (1)
  • Pedikový věnec proplétaný (1)
  • Pedikový věnec proplétaný (3)
  • Pedikový věnec proplétaný (2)
  • Pedikový věnec plný - více variant (4)
  • Pedikový věnec plný - více variant (4)
  • Pedikový věnec plný - více variant (5)
Velikonoce

Jednoduchý pedikový věnec vhodný jako interiérová dekorace k dalšímu dekorování. Věnečky jsou ručně pletené z pediku o průměru 2,5 mm, jsou lehké a nevhodné pro použítí k venkovním dekoracím.  Vyberte si z aktuálně… Více informací

 Skladem 3 ks
18
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
Dílna Stázinka (CZ)
Katalogové číslo:
UD-V-4-2
Záruka:
uvedena na obalu
Přidat k porovnání
ks

cesky_vyrobek.svgdilna_stazinka.svgJednoduchý pedikový věnec vhodný jako interiérová dekorace k dalšímu dekorování. Věnečky jsou ručně pletené z pediku o průměru 2,5 mm, jsou lehké a nevhodné pro použítí k venkovním dekoracím. 

Vyberte si z aktuálně nabízených velikostí. U jednotlivých variant věnců jsou vždy uvedeny v závorce vnitřní a vnější rozměry.

Informace k aranžování: Pokud budete potřeby v rámci aranžování pracovat s vodou, pak jej namáčejte pouze do studené nebo mírně vlažné vody. 

Složení: pedik o síle 2,5 mmm

  • Co je to pedik? Pedik je 100% přírodní produkt. K výrobě pediku se používají 2 - 3 druhy ratanu (chytré knihy říkají, že je až k 600 druhům ratanu). Nejkvalitnější pedik se dováží z Indonésie. Nejde tedy o materiál ze zdejších končin a trochu to dává vadu na kráse naší myšlence udržitelnosti:-) Když vám výrobek doslouží, můžete jej zkompostovat.

Baleno: bez obalu

Info od Stázinky: Pedik, jako každý přírodní materiál pracuje. Pedik konkrétně sesychá. U slabších pediků (do 2 mm) je znatelné opotřebení cca po 5ti letech.  Přírodní pedik i barvený šisují. Barvený logicky ztrácí sytost barvy, přírodní pak má tendeci blednout, někdy až šednout. Pokud se rozhodnete, že výrobek už není dostatečně funknční nebo reprezentativní pro váš domov, můžete jej zkopomostovat. NEBO ho trochu "repasovat":-) Třeba nabarvit, přebarvit. Jednoduše pletené výrobky (jako jsou právě například věnce) je pak možné namočit do vody, rozplést a pokusit se z nich vyrobit něco jiného, nového.

Inspirace:

maly-pedikovy-venecek-pouziti-nahled.jpgpedikovy-krouzek-na-ubrousek.jpgstazinka-inspi-velikonoce.jpgstazinka-inspi-velikonoce-1.jpg

Pedikový věnec proplétaný (3) Pedikový věnec proplétaný (2) Pedikový věnec plný - více variant (4) Pedikový věnec plný - více variant (4) Pedikový věnec plný - více variant (5)

Uživatelská recenze produktu Pedikový věnec plný - více variant průměr 8cm (6cm/8cm)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů