Pedikový věnec proplétaný - více variant průměr 16 cm (8cm/16cm)

Pedikový věnec (2)
  • Pedikový věnec (2)
  • Pedikový věnec (3)
  • Pedikový věnec (1)
  • Pedikový věnec proplétaný - více variant (3)
Velikonoce

Proplétaný pedikový věnec vhodný jako interiérová dekorace k dalšímu dekorování. Působí jemně a vzbuzuje jarní atmosféru probouzející se přírody. Věneček je ručně pletený z pediku o průměru 2,5 mm, je lehký a nevhodný pro… Více informací

 Skladem 1 ks
69
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
Dílna Stázinka (CZ)
Katalogové číslo:
UD-V-3-2
Záruka:
uvedena na obalu
Přidat k porovnání
ks

cesky_vyrobek.svgdilna_stazinka.svgProplétaný pedikový věnec vhodný jako interiérová dekorace k dalšímu dekorování. Působí jemně a vzbuzuje jarní atmosféru probouzející se přírody. Věneček je ručně pletený z pediku o průměru 2,5 mm, je lehký a nevhodný pro použítí k venkovním dekoracím. Tento žlutý věnec z pediku se obzvláště hodí jako velikonoční dekorace. Můžete jej použít i jako hnízdo na vajíčka (viz foto) či jiným kreativním způsobem.

Vyberte si z aktuálně nabízených velikostí. U jednotlivých variant věnců jsou vždy uvedeny v závorce vnitřní a vnější rozměry.

Informace k aranžování: Barvený pedik obvykle ve vodě pouští lehce barvu. Pokud budete potřeby v rámci aranžování pracovat s vodou, pak jej namáčejte pouze do studené vody, barva se nebude tolik uvolňovat. 

Složení: barvený pedik o síle 2,5 mmm

  • Co je to pedik? Pedik je 100% přírodní produkt. K výrobě pediku se používají 2 - 3 druhy ratanu (chytré knihy říkají, že je až k 600 druhům ratanu). Nejkvalitnější pedik se dováží z Indonésie. Nejde tedy o materiál ze zdejších končin a trochu to dává vadu na kráse naší myšlence udržitelnosti:-) Když vám výrobek doslouží, můžete jej zkompostovat.

Baleno: bez obalu

Info od Stázinky: Pedik, jako každý přírodní materiál pracuje. Pedik konkrétně sesychá. U slabších pediků (do 2 mm) je znatelné opotřebení cca po 5ti letech.  Přírodní pedik i barvený šisují. Barvený logicky ztrácí sytost barvy, přírodní pak má tendeci blednout, někdy až šednout. Pokud se rozhodnete, že výrobek už není dostatečně funknční nebo reprezentativní pro váš domov, můžete jej zkopomostovat. NEBO ho trochu "repasovat":-) Třeba nabarvit, přebarvit. Jednoduše pletené výrobky (jako jsou právě například věnce) je pak možné namočit do vody, rozplést a pokusit se z nich vyrobit něco jiného, nového.

INSPIRACE:

udrzitelne-velikonocni-dekorace-stazinka.jpg

Pedikový věnec (3) Pedikový věnec (1) Pedikový věnec proplétaný - více variant (3)

Uživatelská recenze produktu Pedikový věnec proplétaný - více variant průměr 16 cm (8cm/16cm)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů