Pedikový zvoneček - jemný

- 20%
Pedikový zvoneček - jemný (3)
  • Pedikový zvoneček - jemný (3)
  • Pedikový zvoneček (2)
Velikonoce Výprodej

Ručně pletený jemný pedikový zvoneček vhodný k interiérové dekoraci. Rozměry zvonečku: výška 5 cm průměr spodní části 5,3 cm průměr horní části 3 cm Milí zákazníci, zásoby zvonečků se nám ztenčily, respektive skoro… Více informací

 Skladem 1 ks
56
Před slevou:
70
ks
Výrobce:
Dílna Stázinka (CZ)
Katalogové číslo:
UD-V-5
Záruka:
uvedena na obalu
Přidat k porovnání

Ručně pletený jemný pedikový zvoneček vhodný k interiérové dekoraci.

Rozměry zvonečku:

  • výška 5 cm
  • průměr spodní části 5,3 cm
  • průměr horní části 3 cm

Milí zákazníci, zásoby zvonečků se nám ztenčily, respektive skoro vymyzely, ale na Velikonoce jich bude dostatek. Již je pro vás připravujeme a od 8.2. 2021 budou zde na eshopu k prodeji. Stázinka

Informace k aranžování: Pokud budete potřeby v rámci aranžování pracovat s vodou, pak jej namáčejte pouze do studené nebo mírně vlažné vody. 

Složení: přírodní pedik o síle 1mm

  • Co je to pedik? Pedik je 100% přírodní produkt. K výrobě pediku se používají 2 - 3 druhy ratanu (chytré knihy říkají, že je až k 600 druhům ratanu). Nejkvalitnější pedik se dováží z Indonésie. Nejde tedy o materiál ze zdejších končin a trochu to dává vadu na kráse naší myšlence udržitelnosti:-) Když vám výrobek doslouží, můžete jej zkompostovat.

Baleno: bez obalu

Info od Stázinky: Pedik, jako každý přírodní materiál pracuje. Pedik konkrétně sesychá. U slabších pediků (do 2 mm) je znatelné opotřebení cca po 5ti letech.  Přírodní pedik i barvený šisují. Barvený logicky ztrácí sytost barvy, přírodní pak má tendeci blednout, někdy až šednout. Pokud se rozhodnete, že výrobek už není dostatečně funknční nebo reprezentativní pro váš domov, můžete jej zkopomostovat. NEBO ho trochu "repasovat":-) Třeba nabarvit, přebarvit. Jednoduše pletené výrobky (jako jsou právě například věnce) je pak možné namočit do vody, rozplést a pokusit se z nich vyrobit něco jiného, nového.

Pedikový zvoneček (2)

Uživatelská recenze produktu Pedikový zvoneček - jemný

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů