Směs éterických olejů LES

Směs éterických olejů  LES (2)
  • Směs éterických olejů  LES (2)
  • Směs éterických olejů  LES (1)
Hodnocení produktu

Směs éterických olejů LES - Vůně jehličnanů je osvěžující, silná a balzámová.  Esenciální oleje z jehličnatých stromů mají výborné účinky na dýchací systém, jsou antibakteriální, antivirové a protiinfekční. Zlepšují kvalitu… Více informací

 Skladem > 5 ks
179
ks
Výrobce:
Voňavá země (CZ)
Katalogové číslo:
UD-DP-4
Záruka:
uvedena na obalu
Přidat k porovnání

Směs éterických olejů LES - Vůně jehličnanů je osvěžující, silná a balzámová.  Esenciální oleje z jehličnatých stromů mají výborné účinky na dýchací systém, jsou antibakteriální, antivirové a protiinfekční. Zlepšují kvalitu vzduchu. Směs se hodí na běžné použití, ale skvěle poslouží jako prevence v období chřipek a nachlazení.  Používá se při infekcích dýchacích cest, kašli a zahlenění. Svěží jehličnaté aroma má tonizační účinek na nervy, pomáhá při únavě a vyčerpanosti. Směs dodává pozitivitu, zlepšuje soustředění a posiluje. Pro spíše stimulující účinky éterických olejů se skvěle hodí do kanceláří, nemocnic a veřejných prostor. Při použití v domácnosti aplikujte spíše přes den.

Složení : abies alba, pinus sylvestris, picea abies, citrus limon

Objem: 10 ml

Použití: 5 kapek nakapat do difuzéru, aromalampy, misky s teplou vodou na radiátoru, papirový kapesnik atd. a nechat rozptýlit do ovzduší.

Baleno: sklenička z tmavého skla, plastové kapátko a víčko

Směs éterických olejů  LES (1)

Uživatelská recenze produktu Směs éterických olejů LES

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
100% Hodnotilo 0 uživatelů