Výběrová směs Espresso 250g mletá 20. 4. 2021

Výběrová směs Espresso 250g (1)
předobjednávka

Výběrová směs Espresso je výborná káva pražená v malé rodinné pražírně v Blovicích, obsahuje 40% Brazil Cascavel Verde (arabica), 40% Colombia Antioqua (arabica) a 20% India Kaapi Royale (robusta). Hledáte-li pro milovníka… Více informací

 Skladem > 5 ks
249
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Blovická pražírna
Katalogové číslo:
P5-4
Záruka:
uvedena na obalu
Přidat k porovnání

Výběrová směs Espresso je výborná káva pražená v malé rodinné pražírně v Blovicích, obsahuje 40% Brazil Cascavel Verde (arabica), 40% Colombia Antioqua (arabica) a 20% India Kaapi Royale (robusta). Hledáte-li pro milovníka kávy dárek od velikonočního zajíčka, pak pojďte do téhle poctivé záležitosti:-)

Charakteristika: vyvážená, mírně zemitá, s chutí oříšků, mandlí a hořké čokolády

Stupeň pražení: Light medium - medium

Vhodné pro: espresso, Moka konvičku a džezu

Objem: 250g

Zrnka  se nechávají v Blovické pražírně několik dní odpočinout. Je to z důvodů uvolnění veškerých plynných látek, které se během pražení v kávě nahromadí a které mohou negativně ovlivnit její chuťové vlastnosti. Každý den kávu testují a tak vám mohou zaručit, že se k vám vždy dostane v nejlepší možné kondici.

Doporučujeme objednávat kávu zrnkovou a umlít si potřebné množství před každou přípravou. Především z důvodů udržení jejích nejlepších vlastností a aromat, které se následně projeví ve vašem šálku. Jestliže nevlastníte mlýnek, rádi vám v pražírně kávu namelou těsně před tím, než my ze Stázinky si ji odvezeme, tzn. že u nás se ohřeje max 3 dny podle vámi zvoleného odběru. 

Uživatelská recenze produktu Výběrová směs Espresso 250g mletá 20. 4. 2021

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů